W dniu 29 sierpnia, podczas ostatniego zebrania rady pedagogicznej, wieloletnia dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym (która stworzyła tę szkołę), pani Magdalena Grodzka –Bulge dokonała uroczystego przekazania ”władzy” swoim następcom. Nowemu dyrektorowi Liceum, panu Mariuszowi Borkowskiemu, oraz wicedyrektor, pani Annie Wenerskiej, wręczyła potężny klucz do „wrót” naszej szkoły. Życzyła samych sukcesów i wytrwałości w pełnieniu swojej misji.
Przekazanie klucza do „wrót” Liceum
Data: 02.09.2025 r., godz. 09.00
326
Uroczyste przekazanie ”władzy”
Uroczyste przekazanie ”władzy”


