W czwartek 26 marca odbyła się dogrywka turnieju matematycznego. O zwycięstwo walczyły klasy 3D i 2A oraz 2B i 3B.
Tytuł MISTRZA LOGIKI LO LEMA 2026 na poziomie klas z rozszerzoną matematyką zdobyła KLASA 3D,
na poziomie pozostałych klas MISTRZEM LOGIKI LO LEMA 2026 jest KLASA 2B.
Gratulujemy MISTRZOM!
Gratulujemy pozostałym klasom, które walczyły do końca i przegrały w pięknym stylu o włos.
Dziękuję za udział, dziękuję za zaangażowanie, wspaniałą postawę i świetne rozwiązania większości zadań.
Do następnego Dnia Matematyki!












