W ostatnich tygodniach uczniowie poznawali i testowali popularną obecnie grę planszową Qwirkle. Ta wciągająca gra zapewniła dobrą zabawę, będąc jednocześnie prostym narzędziem do ćwiczenia myślenia logicznego i analitycznego, spostrzegawczości, koncentracji, planowania.
Szkoła została zgłoszona do programu EduQwirkle przez Panią Katarzynę Osiecką. Dzięki udziałowi w tym projekcie uczniowie przez dwa tygodnie mogli testować grę w szkole.
Uczniom podobało się to urozmaicenie lekcji matematyki i godzin wychowawczych, przy którym fantastycznie się integrowali. Dziękujemy!









