Z dumą i wzruszeniem pożegnaliśmy uczniów klas czwartych, którzy zakończyli kolejny ważny etap swojej edukacyjnej drogi. Był to czas podsumowań, wspomnień oraz podziękowań za wspólnie spędzone lata nauki, pracy i szkolnych przeżyć.
Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia szkoły, osiągniętych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Życzymy Wam powodzenia na egzaminach maturalnych, wiary we własne możliwości oraz spokoju w tym ważnym czasie. Niech zdobyta wiedza zaowocuje jak najlepszymi wynikami!
Powodzenia na maturach i wielu sukcesów na dalszej drodze życia!




















